październik 2021

Ailleron partnerem konferencji e-Leasing Day! Relacja wideo

#agile #technology #leasing w 4 perspektywach – z takim panelem wystąpiliśmy na konferencji e-Leasing Day, która odbyła się w maju tego roku. Do dyskusji zaprosiliśmy czołowych ekspertów od produktu i entuzjastów metodyki agile.

#agile #technology #leasing w 4 perspektywach – z takim panelem wystąpiliśmy na konferencji e-Leasing Day, która odbyła się w maju tego roku. Do dyskusji zaprosiliśmy czołowych ekspertów od produktu i entuzjastów metodyki agile – specjalistów GEFA BANK, Santander Leasing i PKO Leasing. Spotkanie poprowadził Kamil Portka, General Manager Ailleron.

E-leasing Day to wydarzenie organizowane przez branżę leasingową dla branży leasingowej. Konferencję od początku wspierają merytorycznie eksperci z Związku Polskiego Leasingu. Partnerom e-Leasing Day przyświeca jedna idea: szybka i efektywna digitalizacja branży. Tematami przewodnimi poprzednich edycji były: przyszłość branży leasingowej w cyfryzującym się otoczeniu gospodarczym oraz idea współpracy na konkurencyjnym obszarze.

Ailleron jest partnerem strategicznym konferencji.

Przygotowaliśmy dla Was zapis wideo całej dyskusji.

Zapraszamy do obejrzenia materiału!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Paweł Krasuski

Executive Sales Director +48 506 967 246

    Ailleron
    al. Jana Pawła II 43b
    Budynek Podium Park
    31-864 Kraków