Listopad 2020

Ailleron na Leasing Life Conference & Awards

Jako firma tworząca nowoczesne technologie i rozwiązania dla wielu branż, Ailleron chętnie uczestniczy w wydarzeniach specjalnie im dedykowanym. Już 19 listopada rozpoczyna się jedna z wiodących imprez w branży leasingowej – Leasing Life Conference and Awards, i jak co roku – nie mogliśmy jej przegapić.

Tegoroczna edycja Leasing Life Conference and Awards zbada w jaki sposób europejska branża leasingowa reaguje na możliwości związane z łańcuchem wartości, rozpatrzy rolę technologii w transformacji branży leasingowej i udział innowacji w jej rozwoju. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, wydarzenie odbywa się online, a jego organizatorzy zapewniają odpowiednie zaplecze, aby każdy mógł wygodnie i w pełni wykorzystać jego potencjał.

Dlaczego warto dołączyć?

Będziemy tam! Naszą firmę będzie reprezentował Kamil Portka, General Manager LeaseTech – business unit’u Ailleron, który od lat wspiera branżę leasingową innowacyjnymi rozwiązaniami. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i umówienia spotkania online.

W programie konferencji przewidziano ponad 20 prezentacji innowacyjnych rozwiązań z branży, liczne dyskusje panelowe, bezpośredni kontakt z prelegentami, a także udział ekspertów z całego świata, z którymi można się połączyć w wirtualnych pokojach sieciowych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji i kontaktu z naszym przedstawicielem. Maksymalnie wykorzystajmy wirtualny udział w Leasing Life Conference and Awards!

Spotkaj się z nami!
Leasing Life Conference and Awards
19 listopada 2020
Online

Skontaktuj się z nami!
Kamil Portka
General Manager | LeaseTech
LinkedIn profile:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Paweł Krasuski

Executive Sales Director +48 506 967 246

    Ailleon
    al. Jana Pawła II 43b
    Budynek Podium Park
    31-864 Kraków