maj 2021

Ailleron na e-Leasing Day 3.0

e-Leasing Day powraca w tym roku w wirtualnej odsłonie: transmisja konferencji odbędzie się już 25 maja o godzinie 9:00 – oczywiście nie może nas na niej zabraknąć!

eLeasing Day 3.0 to wydarzenie branżowe organizowane przez Grupę ds. Digitalizacji, działającą przy Związku Polskiego Leasingu. Przewodnim tematem tegorocznej edycji jest zarządzanie projektami, a program konferencji obejmuje serię prezentacji dotyczących doświadczeń we wdrażaniu projektów IT. Jako partner strategiczny wydarzenia będziemy mieli przyjemność poprowadzić panel dyskusyjny: #agile #technology #leasing_w_4_perspektywach.

SPOTKAJMY SIĘ

Transmisja naszego panelu rozpocznie się o godzinie 11:45. Poprowadzi go Kamil Portka, General Manager w Ailleron dla Product Unitu LeaseTech. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w firmie leasingowej, w której był odpowiedzialny m.in. za wdrożenia projektów IT, jak i w firmie technologicznej dostarczającej nowoczesne rozwiązania cyfrowe. Pracując od 6 lat w Ailleron, zarządza pracą ponad 60 osobowego zespołu, który odpowiada za wdrożenia oprogramowania (m.in. narzędzi sprzedażowych, portali klienta) dla największych spółek leasingowych w Polsce.

Naszymi gośćmi będą:

Marcin T. Zakrzewski – CTO w GEFA BANK w Niemczech (grupa Société Générale) Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży leasingowej jako Project Manager oraz w branży IT jako SCRUM Master, Agile Coach i Product Owner. Prowadził z sukcesem projekty dla m. in. Giełdy Papierów Wartościowych we Frankfurcie, kolei niemieckich DB, Deutsche Telekom czy jednej z największych spółek finansujących aktywa w Niemczech.

Jarosław Żurek – Dyrektor, Projekty i Systemy, Santander Leasing.

Robert Szpunar – Kierownik Projektów / Product Owner w Departamencie Produktów i Procesów PKO Leasing. Od 5 lat związany zPKO Leasing, a z branżą leasingową od ponad 15 lat.

Piotr Pycia – SCRUM Master w Ailleron SA– Posiada ponad 13 letnie doświadczenie w branży IT. Ostatnie 9 lat poświęcił na doskonalenie zarządzania zespołami IT jako Project Manager. Kontynuuje karierę jako SCRUM Master wspierając zarówno klientów jak i wewnętrzne działy w Ailleron w projektach IT dla branży finansowej (bankowości i leasingu).

Zapraszamy do udziału w konferencji oraz czatu z Kamilem, z którym możecie się skontaktować także bezpośrednio:

Kamil Portka
General Manager Product Unit LeaseTech
e: kamil.portka@ailleron.com

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Paweł Krasuski

Executive Sales Director +48 506 967 246

    Ailleron
    al. Jana Pawła II 43b
    Budynek Podium Park
    31-864 Kraków