Сучасний рівень безпеки

Отримайте перевагу таких заходів безпеки та підніміть свій бізнес із корпоративними клієнтами на найвищий рівень

Безпека без шкоди для комфорту та задоволення

Банківська платформа повинна бути якомога безпечнішою, забезпечуючи при цьому комфорт і практичність. Платформа Ailleron Corporate and Business Banking містить систему безпеки, яка забезпечує ідеальний баланс захисту та доступності.

Вхід і авторизація

Розроблені для надання дозволу тільки після підтвердження справжньої ідентичності модулі розширеної безпеки гарантують найвищий рівень захисту. Широкий набір підтримуваних методів і пристроїв авторизації забезпечує найвищий рівень захисту.

Шифрування та керування доступом

Безпека всіх видів діяльності — найвищий пріоритет для кожного. Нашу платформу було неодноразово перевірено аудитами безпеки. HTML5, HTTPS, TLS, AES із HMAC, XaDES — лише деякі з технологій, які ми застосовуємо.

Розширені повноваження користувача

Система для корпоративних клієнтів має відображати різні типи користувачів — від молодших бухгалтерів до тих, хто приймає рішення на середньому рівні і керівників вищого рівня. Усім їм потрібно отримувати точний обсяг інформації, виходячи з їх потреб і ролей у компанії. Один користувач може мати різну роль у кожній компанії, до якої має доступ.

Складні та багаторівневі потоки операцій затвердження

Застосунок ідеально розроблений з урахуванням усіх типів наявних структур потоків операцій, як таких, що вимагають єдиного підпису, так і з багаторазовими авторизаціями. Зміни відповідно до вашої структури вносити швидко та зручно.

Будь-які запитання?

Потрібні підказки? Звертайтесь до нас
Olga Wisławnych

Ольга Віславних

Директор з продажу в Центральній та Східній Європі +48 510 470 019

    Ailleron

    43B Jana Pawła II Avenue
    Podium Park II Building
    31-864 Cracow, Poland