Відкрита архітектура

повністю омніканальна та відкрита платформа

Стратегія вбудованих мікросервісів

Обмінюючись даними з цифровими каналами за допомогою чітко визначеного API, платформа має чітко відокремлену внутрішню область, відповідальну за бізнес-логіку, збереження даних та інтеграцію з внутрішніми банківськими системами.

Підхід API-first

Забезпечує чітке розділення між внутрішньою областю та зовнішніми застосунками. Інтерфейси API публікуються для зовнішніх застосунків через API Gateway.

Всеканальність

Відкрита архітектура дає змогу клієнтам отримувати доступ до платформи через найзручніший канал і продовжувати бізнес-процеси в будь-який час.

Модульність

Розбиває монолітну архітектуру на окремі бізнес-контейнери, приховуючи внутрішню бізнес-логіку за чітко визначеним API-інтерфейсом інтеграції.

Незалежність

Завдяки цим архітектурним принципам технічні зміни в одному модулі не впливають на інші модулі. Більше того, це спрощує підтримку та обслуговування платформи.

Економічність

Використання одного й того ж набору API-інтерфейсів із різними каналами створює більше можливостей для виконання заданого процесу, незалежно від цифрового каналу, що використовується.

Небачена раніше рівень ефективності

Завдяки відмінній обробці платформі масивних обсягів даних це найкращий інструмент для роботи з тисячами щоденних транзакцій, що оптимізує роботу та збільшує продуктивність.

Надання потрібного інструмента у руки ваших корпоративних клієнтів

Комплексне вирішення, яке відповідає потребам банківського сектору та перевершує очікування клієнта.

Будь-які запитання?

Потрібні підказки? Звертайтесь до нас
Olga Wisławnych

Ольга Віславних

Директор з продажу в Центральній та Східній Європі +48 510 470 019

    Ailleron

    43B Jana Pawła II Avenue
    Podium Park II Building
    31-864 Cracow, Poland