Нова ера корпоративного та бізнес-банкінгу

Команда бухгалтерів зі своїм CFO тепер може вдосконалити свій цифровий досвід і прискорити щоденні операції завдяки застосункам для інтернет-банкінгу з використанням технологій Ailleron.

Ваш банк і всі банківські продукти призначені для корпоративних клієнтів

Тепер доступні в застосунку для інтернет-банкінгу з використанням технологій Ailleron. Більше того, це не лише про доступ як такий, але й про автоматизацію бізнес-процесів і спрощення щоденних дій бухгалтерів у співпраці з вашим банком. Використовуючи модулі платформи Ailleron Corporate and Business Banking, ви можете побудувати найзручніше середовище для співпраці між вашим персоналом і корпоративними та бізнес-клієнтами.

Різноманіття засобів

Повний спектр банківських продуктів і послуг, доступних в інтернет-банкінгу Ailleron, створює суто цифрове середовище для щоденної співпраці між банками та їхніми корпоративними та бізнес-клієнтами.

Наскрізні бізнес-процеси

Ми турбуємося про наскрізний процес, навіть якщо інтернет-банкінг із використанням технологій Ailleron є лише його частиною. Таким чином ми даємо змогу створювати цифровий досвід, спрощуючи процес роботи замовника з банківськими продуктами.

Адаптивний веб-дизайн

Інтернет-банкінг, пристосований до пристрою замовника, є стандартом для е-комерції, не для банківського застосунку. Платформа з використанням технологій Ailleron адаптується до клієнтського екрану щоразу, коли це потрібно.

Конфігурація та кастомізація

Корпоративні клієнти — найбільш вимогливі. Їм потрібні цілком кастомізовані продукти для щоденних дій. Вони використовуються для визначення спеціальних робочих процесів затвердження або власної структури файлів імпорту через наявність у компанії різних ERP-систем.

Безпека

Доступ до конфіденційних даних надається лише після підтвердження ідентичності користувача за допомогою принаймні 2 різних факторів. Нашу платформу протестовано й перевірено неодноразовими аудитами безпеки, і вона відповідає вимогам контрольного списку OWASP ASVS L3.

Технічні можливості

Мікросервісна архітектура дає змогу незалежно вдосконалювати кожен бізнес-модуль. Вона збільшує гнучкість і забезпечує швидке зростання системи.

Мінімальний функціональний об'єм необхідний для старту і додаткові модулі — настроювання за бажанням

Кожен банк має свою бізнес-модель і підходить до очікувань корпоративного клієнта по-різному. Ми підготували набір пакетів на вибір відповідно до потреб ваших корпоративних клієнтів.

Торговельні фінанси

Повний обсяг торговельних продуктів, наприклад акредитивів, гарантій, колекцій документів, дисконтних продуктів, доступних для оцифрування торговельних процесів (прийняття / відхилення цифрових документів, узгодження формулювання гарантії, платежі під інкасо, квитанція про довіру або пакувальний кредит та інші)

Управління позиками

Усі необхідні параметри, що охоплюють увесь життєвий цикл позики, починаючи від заявки на нову позику, через підписання віддаленої угоди, а також управління виплатами та траншами, аж до повернення позики.

Об'єднання грошових коштів

Керування структурою рахунків із розглядом сальдо

Open API

Уся інформація про продукти банку в одному застосунку з можливістю віддаленого керування ними

Віртуальні рахунки

Підтримка великих телекомунікаційних компаній або енергопостачальників за допомогою спрощення звірки тисяч вхідних платежів.

Прогнозування грошових потоків

Повний фінансовий огляд і прогнозування на основі:

  • поточних сальдо в продуктах банку (наприклад, рахунків, акредитивних платежів, казначейських операцій, депозитних операцій)
  • інтеграції з системами ERP та іншими банками з Open API-інтерфейсами (PSD2 у Європі)

Будь-які запитання?

Потрібні підказки? Звертайтесь до нас
Olga Wisławnych

Ольга Віславних

Директор з продажу в Центральній та Східній Європі +48 510 470 019

    Ailleron

    43B Jana Pawła II Avenue
    Podium Park II Building
    31-864 Cracow, Poland