Банківська платформа для корпорацій і бізнес-банкінгу

Різні потреби й очікування — все на одній цифровій банківській платформі

Шукаєте надійного партнера в цифровому бізнесі?

Наша омніканальна багатопрофільна цифрова банківська платформа, побудована з інтелектуальною модульною структурою, дає змогу банкам і їхнім корпоративним і бізнес-клієнтам автоматизувати бізнес-процеси, забезпечуючи при цьому суттєвий цифровий досвід.

Банківська платформа для корпорацій
і бізнес-банкінгу

Переваги для ваших клієнтів

 • Розроблено для вдосконалення бізнесів усіх розмірів
 • Збільшує можливості клієнтів широким спектром опцій і підвищенням контролю
 • Надає доступ до багатьох банківських продуктів
 • Оптимізує транзакційні процеси
 • Використання сучасної UX-технології означає практичність і зрозумілість цього розширеного рішення для користувача

Переваги для вашого персоналу

 • Швидке реагування і підвищення ефективності
 • Створює можливості перехресного продажу через інтуїтивно зрозумілу автоматизацію
 • Забезпечує функції віртуальної філії
 • Прискорює розробку IT-рішення за допомогою функції ринкового Open API Marketplace
 • Безперешкодне оновлення за допомогою готових модулів

Надання потрібного інструмента у руки ваших корпоративних клієнтів

Впровадження цієї інноваційної платформи дає змогу банку посилити продуктивність, справляючись водночас із різноманітними, комплексними вимогами. Відрізняє цю пропозицію від інших її неперевершена здатність підвищувати корпоративні доходи, вдосконалювати обслуговування клієнтів і приваблювати нових клієнтів.

 • Оптимізація бізнес-процесів
 • Багата функціональність
 • Сучасний рівень безпеки
 • Open API

Оптимізація бізнес-процесів…

… за рахунок пристосування до потреб клієнтів різного розміру (від малого й середнього бізнесу до корпорацій) за допомогою таких функцій, як управління грошовими коштами, торговельні фінанси та казначейські операції.

Додатково
Керування банківськими продуктами
Визначення потоків операцій затвердження
Дигіталізація торговельних операцій

Багата функціональність

яка створює новий комплексний досвід замовників, доступний з єдиної платформи, що підтримує як банки, так і їхніх бізнес-клієнтів.

Додатково

Сучасний рівень безпеки

за допомогою доступу до даних (повноважень відповідно до ролі користувача в компанії) з обробленням транзакції через потоки операцій з багаторівневим затвердженням і спеціалізованими засобами авторизації

Додатково

Open API

зі стандартизованим інтерфейсом Open API, що надає клієнтам і банківському персоналу доступ до кожного каналу, формуючи універсальну платформу для всіх каналів.

Додатково
10,000
рахунків в одній
компанії
1,5 млн
входів у систему
щоденно
70,000
платежів в
одному пакеті
480
млн
користувачів у 2020
лише в Південній
Азії

Стежте за фінансовим пульсом

Завдяки функціям платформи корпоративного і бізнес-банкінгу  компанії Ailleron це легке завдання. Рахунки агрегуються й відображаються в графічній формі незалежно від того, наскільки велика їх кількість. Казначеї можуть без зусиль керувати фінансовим становищем компанії. Платформа Ailleron прискорює ефективність витрат і автоматизацію бізнес-процесів і приносить у фінансову галузь цілком нові цифрові бізнес-моделі.

Робота з великим обсягом клієнтів

Великі й малі гравці фінансової галузі потребують спеціального вирішення з ефективністю та можливостями масштабування на найвищому рівні. Зростання кількості компаній приносить можливості, а не проблеми. Навіть якщо багато користувачів одночасно входять у систему Ailleron Corporate and Business Banking, переривання доступу не відбувається, і вони можуть із легкістю використовувати платформу.

Найвища продуктивність

Навіть найбільші компанії можуть зручно оперувати системою Ailleron Corporate and Business Banking. Це ключ до успішного перетворення традиційної банківської практики на перспективну, оцифровану стратегію, яка відповідає потребам і очікуванням сучасного клієнта банку. Почнімо нашу цифрову подорож із платформи Ailleron Corporate and Business Banking, щоб виграти цифрові перегони.

Як справитися з такою кількістю клієнтів?

Найрозвинутіший регіон у світі потребує стратегічного підходу з урахуванням культурних відмінностей і зростаючих потреб бізнесу в Азії. У міру того, як регіон стає все більш автоматизованим і цифровим, виграшний підхід у цифрову еру — надати клієнтам банків платформу, яка автоматизує їхню співпрацю з банками. Спробуйте платформу Ailleron Corporate and Business Banking і будьте першими з повним усеканальним банківським вирішенням для бізнесу.

Будь-які запитання?

Потрібні підказки? Звертайтесь до нас
Olga Wisławnych

Ольга Віславних

Директор з продажу в Центральній та Східній Європі +48 510 470 019

  Ailleron

  43B Jana Pawła II Avenue
  Podium Park II Building
  31-864 Cracow, Poland